09192668677

جستجوی بیشتر

آخرین ارسال های وبلاگ

متن اگهی فروش زمین

ارسال شده در می 24, 2017 توسط realestate در اخبار املاک سرمایه, مقالات فروش زمین
متن اگهی فروش زمینReviewed by Reza Farahani on May 24Rating: 5.0نحو نوشتن بهترین متن آگهی

متن آگهی فروش زمین

وقتی شما میخواهید در عرصه تبلیغات حضور داشته باشید و در بازار پر هیاهوی تجارت حرفی برای گفتن داشته باشید ، به طور طبیعی مباحث مختلفی پیش روی شما خواهد بود . از دغدغه های مهمی مانند تعریف بودجه تبلیغاتی ، و اینکه به چه شکلی تبلیغات کنیم که نتیجه ی مثبت تری دریافت کنیم جزو اصلی ترین مواردی است که ذهن ما را به خود مشغول میکند . با این حال درست است که خیلی از افراد به سادگی و بدون در نظر گرفتن اصول و عوائد حرفه ای تبلیغات ، به تبلیغ خود می پردازند اما داشتن یک استراتژی و برنامه مناسب برای ارائه و درج اگهی می تواند کمک بسیار خوب و تاثیر گذاری برای شما و فروش زمین شما به همراه داشته باشد . طبیعاتا این موضوع به زمان بیشتری احتیاج دارد .

انتخاب متن برای درج اگهی فروش زمین یا آپارتمان

انتخاب متن یکی از مهمترین عامل های فروش ملک شما می باشد ، همیشه و در هر تجارتی که هستید وقتی میخواهید کالا ، ملک ، محصول و هر آنچه که قصد فروش آن را دارید به دید افراد خریدار بگذارید حتما برای متن آن زمان زیادی صرف کنید ، به مخاطب اگهی خود و خواسته های مشتری احترام بگذارید . کافی است متونی که برای درج آگهی مد نظر دارید را روی کاغذ بنویسید و بارها و بارها به مرور آن بپردازید . اگر قسمت هایی از متن شما نیاز به ویرایش دارد ، ویرایش کنید . تا جایی متن خود را اصلاح و بروز کنید که مطمئن شوید متن آگهی شما برای کاربران و مخاطب هدف شما کاملا مفید بوده و پاسخگوی سوالات ذهنی او خواهد بود .

تصاویر در آگهی فروش زمین و آپارتمان

تصاویر در آگهی فروش زمین و آپارتمان

نکات مهم و اصولی برای انتخاب متن :

    •  نه کوتاه و نه بسیار بلند باشد ، برای متن آگهی فروش زمین خود حداقل و حداکثری قرار دهید ، تا حدی پیش بروید که توضیحات شما قابل خواندن و جذاب و مفید باشد و توضیحات غیر مرتبط و کسل کننده جدا خودداری کنید چرا که این موضوع تاثیر منفی رو آگهی زمین یا فروش و خرید آپارتمان شما خواهد داشت .
    • ویژگی ها که می شود برای خریدار یک عامل مفید در نظر گرفت بنویسید و در صورتی ملک شما از آیتم های متمایزی برخوردار است ، آن را در متن توضیح دهید .

تصاویر عامل مهم پیروزی در تبلیغات و جذب مشتریان 

بخش مهم و فوق کلیدی در اگهی ، تصاویـــــر ، قطعا حتی برای یکبار هم که شده خصوصا هنگامی که در زمینه فعالیت املاک و خرید و فروش ملک هستید به سایت های درج اگهی رایگان مراجعه کرده اید ، از بین تبلیغات بسیاری که در وب سایت های مد نظر وجود دارد بیشترین مواردی که چشم شما به سمت خود هدایت می کند اگهی های با تصویر هستند و به سادگی از تبلیغ های بدون تصویر چشم پوشی میکنید ( البته موارد استثاء وجود دارد ) ، تصاویر نقش مهمی را در تبلیغات ایفا میکند ، تفاوت در موضوع وجود ندارد . تصاویر درک بهتری را از ملک شما به مشتری انتقال می دهد . کافی است برای اینکار زمان صرف کنید و تصاویر مناسب و جذابی از ملک خود گرفته و در اگهی خود قرار دهید و به نتیجه فوق العاده آن پی ببرید .

انتهای مطلب .

اختصاصی املاک سرمایه


0 نظر

یک نظر بگذارید