09192668677

جستجوی بیشتر

سپردن ملک برای فروش

سپردن ملک برای فروش

سپردن ملک برای فروش

سپردن ملک برای فروش

مواردی که شاید از دغدغه های مهم هر سرمایه گذار ، خریدار یا فروشنده باشد ، فروش زمین و سپردن آن به فردی که توانایی انجام کار و فروش ملک شما را داشته باشد جزو یکی از اصلی ترین دغدغه ها به شمار می رود . از این رو طی سال های گذشته با رشد و پیشرفت فضای مجازی ،  ثبت آگهی فروش ملک به صورت رایگان و غیر در صفحات اینترنتی به جایگاه مناسبی رسیده است و از ان جایی که بیش از 70 درصد افراد روزانه حتی برای یک مرتبه به مرور صفحات اینترنتی ( برحسب موضوع دلخواه ) میپردازند . فروش زمین در فضای مجازی راه کاری مناسب و بدون واسطه انجام می شود . این موضوع سبب شده است که طی چند سال اخیر بیشتر فروشندگان برای خرید زمین و یا درج آگهی فروش زمین خود از وب سایت های آگهی فروش زمین ، مانند املاک سرمایه مورد استفاده قرار دهند .

ثبت ملک برای فروش در املاک سرمایه 

املاک سرمایه ، یک سامانه اینترنتی – تخصصی در زمینه فروش زمین در کرج و حومه می باشد ، هدف اصلی این سامانه پردازش هوشمند و موثر برای آگهی های درج شده در این سامانه می باشد . در املاک سرمایه ، بجای پرداختن به تعداد انبوه املاک و آگهی های بی شماز ، به تعداد محدود بسنده و به صورت متمرکز اشاره می شود .

چه چیزی فروش زمین با املاک سرمایه را متمایز می کند ؟

برنامه ریزی دقیق و هوشمندانه جهت درج آگهی ، تمرکز بیشتر بروی آگهی درج شده برای هرچه بیشتر دیده شدن توسط سرمایه گذار .

  • قرار دادن آگهی شما در بالاترین رتبه های موتور  جستجوگر ( مخصوص آگهی های ویژه )
  • تصاویر و عکس اختصاصی از ملک اگهی شده – ( ملک های کرج و حومه ) – ( مخصوص آگهی های ویژه )
  • درج ویدیو کاملا اختصاصی از ملک با کیفیت HD و قرار دادن آن درون وب سایت ( ملک های کرج و حومه ) – ( مخصوص آگهی های ویژه )
  • نمایش بنر اختصاصی آگهی به صورت رایگان در اسلایدر وب سایت ( مخصوص آگهی های ویژه )
  • درج توضیحات کامل ، به همراه ذکر نکات ، مزایا و معایت مرتبط با ملک مد نظر ، کاملا اختصاصی به دست تیم تولید محتوای وب سایت درباره آگهی ذکر شده ( مخصوص آگهی های ویژه )

نکته : موارد که در بالا به اشاره شد  ، انحصارا برای آگهی های ویژه می باشد که پس از پرداخت مبلغ تعیین شده ، وارد مرحله اجرا می شود و در قالب یک پست اختصاصی و ویژه در وب سایت فروش زمین املاک سرمایه به نمایش عموم قرار میگرد .