مرکز تخصصی خرید زمین

خرید و فروش زمین در استان البرز

فروش زمین شهرک ییلاقی کورش (نصرت اباد )

فروش زمین شهرک ییلاقی کورش (نصرت اباد )

خرید یک ملک مناسب در شرایط اقلیمی و جغرافیایی مطلوب یکی از دغدغه های سرمایه گذاران در این حوزه می باشد . وجود قطعات زمین بسیار در سطح کشور مساله انتخاب درست را سخت تر از قبل می کند . شما برای خرید یک زمین مناسب باید ابتدا استان مد نظر را انتخاب کنید . پس از آن با مشاوره هایی که از افراد مجرب در این حوزه و در آن استان دریافت میکنید قدم بعدی را بر می دارید .

در استان البرز قطعات زیادی از زمین های کشاورزی وجود دارد که با توجه به قیمت مناسب آن ها سیل عظیمی از سرمایه گذاران به خصوص پایتخت نشینان را به همراه داشته است .

شهرک ییلاقی کوروش یا نصرت آباد یکی از صد ها شهرک ییلاقی در سطح کشور می باشد . اگر بگوییم هزاران هکتار قطعه زمین در شهرک نصرت آباد وجود دارد به واقع اغراق صورت نگرفته است .

اینکه چرا شناخت روی این منطقه ی وسیع ییلاقی کم می باشد , تنها دلیل آن ابتدا به ساکن قریب بودن این شهرک و از طرفی تبلیغات کم و اطلاع رسانی نا مناسب می باشد .

طبیعاتا شهرکی که در آن ساکنین کم باشند شاید از نظر اداری هم توجه کمتری به آن شود .

قیمت واقعی زمین در نصرت آباد کرج

ارزش ریالی قطعات شش دانگ در شهرک ییلاقی کوروش کرج نسبت به شهرک های دیگر بسیار ناچیز است . البته این موضوع موقتی بوده و دیر بازی نمی گذرد که با اطلاع رسانی بیشتر به مردم خوبمان , این شهرک به ظاهر دور افتاده به یکی از شهرک های خوب منطقه تبدیل خواهد شد .

در نیمه های نخست سال 1398 نیم نگاهی به این شهرک انداخته شد و تعداد زیادی از زمین کوروش ( نصرت آباد )‌ در داخل محدوده قرار گرفت و جواز ساخت قانونی به قطعات زمین در آن داده شد .

این یک شروع بسیار خوب برای سرمایه داران و زمین داران این منطقه به شمار آمد . دلخوشی آنان و اینکه به فکر پیشرفت و بازسازی شهرک باشند را چند برابر نمود و هم اکنون شاهد ساخت ویلاهای شیک و مدرن امروزی در این منطقه هستیم که باعث سرعت بخشیدن به رشد و توسعه منطقه کوروش یا نصرت آباد شده است .

مشکلاتی که در حال بر طرف شدن است :

در حال حاضر آب یکی از معضلات حتمی این شهرک می باشد که با رایزنی هایی که با سازمان آب مربوطه انجام شده است ,  پیش بینی می شود در آینده ای بسیار نزدیک این مشکل برطرف شود , سیستم آبرسانی بسیار بالا می باشد و با وجود سیستم لوله کشی پیشرفته و با دوام پیش بینی می شود که اگر به صورت علمی به آن رسیدگی و توجه شود آب شرب به راحتی در اختیار ساکنین این منطقه قرار گیرد .

قطعات موجود در این منطقه در متراژ های ۱۰۰۰ و ۵۰۰۰ هزار متری می باشد .

قطعات ۱۰۰۰ شامل دو دسته هستند :

1- سندهایی که انتقالی از اقای نوروزی می باشد  که حدود ۳۰۰ قطعه آن داخل بافت قرار دارد که حداقل قیمت آن 350 میلیونو حداکثر 500 میلیون تومان می باشد .

بروزرسانی قیمت . اردیبهشت 1399

قبل از سال ۱۳۹۸ قواره ها 40 الی 60 میلیون تومان قیمت گذاری می شد .

2-قطعاتی که انتقالی از آقای نجمی می باشد که این قطعات به دلیل خارج بودن از بافت به قیمت های 30 الی 70 میلیون تخمین زده می شود .

  • قطعات ۵۰۰۰ متری از متری ۶۰ هزار تومان الی 300هزار تومان تخمین زده می شود .
  • قطعات 5000 هزار متری که دسترسی به آب دارند تعدادشان کم است و سایر قطعات فاصله زیادی با آب دارند .

امنیت شهرک نصرت آباد چگونه است :

در حال حاضر یک الی دو نگهبان در شهرک به صورت شبانه گشت زنی می کنند که این تعداد شاید به صورت کامل پاسخگوی نیاز این منطقه نباشد , اما طبیعاتا با وجود ساخت و ساز های پیش رو و افرادی که تمایل دارند در این منطقه ویلاسازی انجام دهند بر تعداد نگهبانان افزوده خواهد شد .

برق رسانی شهرک کوروش :

در اکثر کوچه های شهرک تیر چراغ برق موجود است و برق رسانی مشکل خاصی در شهرک ندارد و در همین راستا مشکلی برای برق رسانی به ویلاها وجود ندارد.

وضعیت گاز رسانی :

گاز در این شهرک در حال راه اندازی می باشد و با توجه به هوای سرد منطقه  کمک بسیار خوبی به رشد این منطقه داشته است .

در پایان برای اینکه شما با نقشه نصرت آباد کرج آشنا شوید می توانید بر روی {  این لینک  } کلیک کنید و به نقشه هوایی آن دست یابید .

در این مطلب تلاش شد تا زوایای مختلف خرید قطعات زمین در شهر کوروش یا همان نصرت آباد آشنا شوید و با دید مناسبی نسبت به خرید اقدام نمایید .

در مجموع این شرکت دارای نقاط مثبت و منفی می باشد اما با توجه به اشاراتی که به مسایل مختلف این منطقه شد , آینده این منطقه روشن است و از آنجایی که ساخت و ساز در این منطقه در حال رشد است طبیعی است که توجه بیشتر به مشکلات آن خواهد شد و در آینده نسبت به رفع این مشکلات اقدامات خوبی صورت خواهد گرفت .